TESLİMAT ve İADE ŞARTLARI

 

Siparişinizle ilgili ödeme, ürün ve teslimat ile ilgili kısa bilgilendirmenin yapıldığı bir email alırsınız.

Detaylar aşağıdaki şekildedir.

Sipariş Teslimleri

  • Genel olarak İstanbul içinde sipariş e-maili gönderildikten sonra 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır.
  • Güncel olarak İstanbul içerisinde ertesi gün, diğer illerde genel olarak 2 gün sonra teslimat yapılabilmektedir.
  • Cuma günleri verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
  • Gün içinde saat 14:00' den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır, daha önce verilen siparişler ise aynı gün işleme alınmaktadır.
  • Siparişinizle ilgili işlemler tamamlanıp faturası düzenlendikten sorna  kargoya için beklerken bir email ve kargoya verildikten sonra tekrar bir email alırsınız. Siparişinizin durumunu hesabınızdan da takip edebilirsiniz.

 

Teslimat ve Kargo Ücretleri

 

Kargo dağıtımlarımızda MNG Kargo ile çalışıyoruz ve tüm siparişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz. 

 

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...

 

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkilimize telefon veya e-posta göndermeniz yeterli.

Destek yetkilimiz en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır

 

Ürün İadesi Nasıl Gerçekleşiyor?

 

Almış olduğunuz ürünün ambalajını tahrip etmeden-bozmadan-varsa standart aksesuarları ile birlikte teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, fatura aslı ile birlikte bir yazı ile iade edebilirsiniz.

Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımı söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Merkezimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Iadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifinde olan bir konudur. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 gün içerisinde hesaba yansımaktadır. Mr Big Coffee, üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, vs. durumları tespit ettiği hallerde ürünü iade almayacaktır ve bedelini iade etmeyecektir.

 

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti/ücretleri müşteri tarafından ödenecek olup, "karşı ödemeli" gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR